Barema
GENEO PILNAI ARMUOTAS LANGŲ PROFILIS.

Profilis pagamintas iš aukštos technologijos medžiagos. RAU-FIPRO tik už standartinius langus be plieno armuotės. REHAU pristato pirmą pilnai armuotą PVC profilį

Ankstesnis
Barema Barema Barema Barema Barema Barema Barema Barema Barema
Kitas

Sandarūs ir gražūs plastikiniai langai – šio Tūkstantmečio pasididžiavimas

Kokybiški šiuolaikiniai plastiko langai nesensta, yra atsparūs drėgmei.

Patikimos lauko durys – tai saugumas, ramybė, patikimumas.

PVC langų nereikia dažyti – pats plastiko paviršius ilgai išlaiko spalvą ir blizgesį.

Kokybiški plastikiniai langai gerai atlaiko temperatūros svyravimus.

Plastikiniai langai reikalauja minimalios priežiūros.

Plastikiniai langai yra labai šilti bei sandarūs

Įmonė

UAB “ Sadvita” įkurta 1999 metų balandžio 8 dieną. Savo pagrindine veikla įmonė iškart pasirinko plastikinių langų ir durų gamybą. Pradžioje turėdama tik nuosavą staklyną, bendrovė palaipsniui įgsigijo gamybinines ir administracines patalpas, transportą.

Įmonėje periodiškai atliekama gaminių kokybės kontrolė. Yra atlikti visi reikalingi bandymai Lietuvos respublikos sertifikuotose laboratorijose. Nuo 2009 metų yra įdiegta CE ženklinimo sistema.

Kadangi mūsų įmonė patikimai veikia ilgiau nei 10 metų, mes prisiimdami atsakomybę savo atliktiems darbams suteikiame 10 metų garantiją.

 

Darbuotojai

Norint gauti geriausią savo veiklos rezultatą, būtina užtikrinti kokybę matavimo, gamybos, montavimo ir aptarnavimo stadijose.

UAB “Sadvita” kolektyvas gali tai padaryti. Mes džiaugiamės itin maža darbuotojų kaita (vidutinis įmonėje dirbančiųjų darbo stažas yra 8 metai), kuri įrodo, kad darbuotojai turi gerą motyvaciją ir yra savo sričių profesionalai.

 

Pagrindiniai tiekėjai

Ieškodama tiekėjų, UAB “ Sadvita”, ieškojo patikimų, gerai žinomų ir tik kokybiškas medžiagas tiekiančių bendrovių. Veiklos pradžioje pasirinkti tiekėjai pasirodė esantys būtent tokie, todėl su jais bendradarbiaujame iki šiol. Tai:

PVC profilių tiekėjas iš Vokietijos: REHAU, kuris yra savo srities vienas iš lyderių ir gali pasiūlyti kaip platų langų ir durų sistemų pasirinkimą, taip ir kas yra ne mažiau svarbu didelį papildomų profilių asortimentą, kurio dėka mes, UAB “Sadvita”, galime igyvendinti sudėtingus individualius projektus.

Užraktų ir spynų tiekėjas iš Vokietijos: ROTO Frank AG, kurio produkcija užtikrina patikimą ir sklandų mūsų gaminių funkcionavimą, bet kokiomis sąlygomis.

Stiklo paketų tiekėjas: UAB “ETNA” yra seniausias ir žinomiausias gamintojas žemaitijoje, galintis pasiūlyti platų stiklo paketų asortimentą ir garantuojantis už savo gaminių kokybę.

 

Klientai

UAB “Sadvita” deklaruoja, kad svarbiausia mūsų įmonės sudedamoji dalis yra patenkintas klientas. Galbūt todėl nemaža dalis užsakymų įmonę pasiekia pagal rekomendacijas. Didžioji dalis UAB “ Sadvita” užsakovų yra individualūs klientai. Siekiant išvengti nemaloniu staigmenų, susijusių montuojant ir eksploatuojant mūsų įmonės produkciją , UAB “Sadvita”,pasitelkiant REHAU langų technkos ir skaičiavimo programą konsultuoja klientą dar prieš pradedant objekto statybas.

Langų gamyba Langų gamyba Langų gamyba